A Szépművészeti Múzeumban kora este már elkezdődtek a programok, a gyönyörű épület hangulata engem is megragadott. Miután megnéztem az időszaki kiállításokat, élveztem egy kicsit a programokat.
Lépcsőház
Barokk Csarnokban LEGO építés zajlott,
Egy kis Vasarely motívumot ki lehetett rakni, ha kész lett, akkor cserében egy részletet be lehetett illeszteni a nagy közösen épített Vasarely alkotásba.
Folyt. köv>>>Műcsarnokkal
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése